ISBN: 9789633707814
NYELV: MAGYAR
SZERZŐ: Valentino Rossi

Leírás:

Mi lett volna, ha meg sem próbálom? leírása 17 éves korában szerezte meg első GP-győzelmét. 18 évesen már világbajnoki győztes, 21 évesen először az 500 cm3-es kategória, majd 22 évesen a MotoGP bajnoka. Valentino Rossi a legnagyobb motorversenyző. Bárhova megy, szurkolók tömege követi, hogy a pálya mellől csodálják ... Folytatás ›› meg motoros tudását, tehetségét, illetve egyedülálló stílusát és egyéniségét. A motoron: 2005-ben Valentino a MotoGP világbajnoka. Hét világbajnoki címet szerzett az összes kategóriában. Kilenc éven keresztül sorozatban a világbajnokság első három helyén szerepelt. Győzött a Hondával és a Yamahával is. A pályán kívül: szuper laza, magával ragadó, kedvesen lázadó személyiség, egy popsztár népszerűségével és bájával. Valentino Rossi: briliáns, tehetséges, mindig nyugodt, és nagyon-nagyon gyors. A Mi lett volna, ha meg sem próbálom? (Könyv) szerzője Valentino Rossi.